Okna aluminiowe

Czekamy na Twoje pytania!

Nasi specjaliści rozwieją wszelkie wątpliwości w możliwie jak najszybszym czasie.
wysoki standard

Okna aluminiowe

Zakup okien aluminiowych. Ten rodzaj systemów okiennych zapewnia trwałość i oferuje solidność wykonania. Są przy tym lekkie i wytrzymałe, a do tego łatwe w utrzymaniu czystości. Nowoczesne technologie wspomagają izolację termiczną i akustyczną. Ze względu na trudniejszą niż w przypadku okien drewnianych i z PCV instalację oraz złożoną konstrukcję, polecamy skorzystać z naszych monterów i ekspertów. Z uwagi na swoje cechy okna aluminiowe częściej montowane są w budynkach użyteczności publicznej, ale bywają też wykorzystywane w domach prywatnych.

Ofertę na okna aluminiowe otwierają systemy Aliplast. Wśród nich znajdziemy system Econoline, stosowany wewnątrz budynków, jako że nie posiada on izolacji termicznej. Jest idealny do zabudowy biurowej, budynków użyteczności publicznej i przemysłowych. System Imperial jest już przeznaczony do konstruowania zewnętrznych drzwi, okien i różnego rodzaju witryn. Trójkomorowy, specjalnie wzmacniany i doskonale uszczelniony pozwala osiągnąć dobre parametry izolacyjne i gwarantuje bezpieczeństwo. Z tego względu znakomicie sprawdzi się w przypadku wszelkiego rodzaju witryn i okien rozwierno­uchylnych. System Triline znajdzie podobne, jeśli nie szersze, zastosowanie. I wreszcie system MC Wall stosowany jako system lekkiej ściany osłonowej.

 

Klienci mogą także wybierać z systemów Ponzio – okiennych i fasadowych. Systemy okienne występują w naszej ofercie w kilku wariantach – PE 52, PE 60, PE68, PE 68 HI, PE 78, PE 78 HI. Charakteryzują się różną wielkością i konstrukcją profili oraz niektórymi parametrami, np. tymi dotyczącymi izolacyjności termicznej. Jeśli chodzi o systemy fasadowe, proponujemy trzy warianty – PF 152, PF ESG i NT 152 SG.