Okna drewniane

Czekamy na Twoje pytania!

Nasi specjaliści rozwieją wszelkie wątpliwości w możliwie jak najszybszym czasie.
niezawodne rozwiązania

Okna drewniane

Oferujemy najwyższej jakości drewniane profile okienne, aby okna służyły przez lata, ciesząc domowników użytecznością, trwałością i pięknem. Jeżeli elegancki wygląd i naturalność jest dla Państwa istotnym czynnikiem przy wyborze okien, to jesteśmy pewni, że w ofercie znajdzie się idealne rozwiązanie dla Państwa potrzeb. Oferujemy okna najlepszych producentów.

 

Klienci zainteresowani oknami Pol­Skone mają bardzo szeroki wybór profili i systemów okiennych takich jak: S­System, Typ­C, System Skandynawski, Dual­Standard, Dual­Nord, Alu- Effect, EC­90, Patio przesuwne, Patio składane, Patio Life, Skrzynkowe, Steps, Dual­Nord 0,5. Okna te różnią się parametrami, cechami konstrukcyjnymi, rodzajami wykończenia, wielkością i innymi atrybutami, dzięki czemu możliwe jest dopasowanie odpowiedniego produktu do potrzeb każdego klienta.

Osoby zainteresowane oknami marki Witraż mają do wyboru trzy warianty. Profil Ecoline 68 + Retro wyróżnia się zaokrągloną, elegancką linią i nowoczesnym designem. Okna te są również łatwe w utrzymaniu czystości. System ThermoLine 78 + Retro jest z kolei odpowiedzią na zapotrzebowanie klientów na okna atrakcyjne cenowo, ale o podwyższonych parametrach izolacyjnych i akustycznych. Grubsze profile pozwalają również na zastosowanie szerszego wyboru pakietów szybowych. EcoTherm 92 + Retro jest przeznaczony dla najbardziej wymagających odbiorców, a profile tego typu mogą być zastosowane w budownictwie pasywnym i pozwalają na uzyskanie konstrukcji i wysokiej sztywności. Wszystkie profile Retro wyróżniają się klasycznym wykończeniem profilu, stylizowanym na starą i zabytkową stolarkę. Są one dostępne w szerokiej gamie kolorystycznej, z możliwością instalacji kolumienek drewnianych i listw ozdobnych. Klient może dopasować ostateczny wygląd okna do indywidualnych wymagań.

 

 

Niezależnie od tego, które okna Państwo wybiorą, polecamy naszych monterów, którzy wstawią je szybko i profesjonalnie. Nasi klienci mogą też liczyć na profesjonalne doradztwo techniczne i pomoc w wyborze produktu odpowiedniego do Państwa potrzeb.