Okna PCV

Czekamy na Twoje pytania!

Nasi specjaliści rozwieją wszelkie wątpliwości w możliwie jak najszybszym czasie.
sprawdzona jakość

Okna PCV

Zachęcamy klientów do sprawdzenia naszej oferty na okna wykonane z PCV. Profile z tego materiału pozwalają na uzyskanie estetyki nie odbiegającej wcale od okien drewnianych, a jednocześnie są one odporne na warunki atmosferyczne. Nie straszne im będą zmiany temperatur czy wilgoć. Co więcej, okna tego rodzaju zapewniają doskonałą izolację termiczną i akustyczną, dzięki czemu ubytki cieplne są mniejsze, a w pomieszczeniach jest ciszej. Dbamy o to, aby w ofercie znajdowały się okna tylko najlepszej jakości, charakteryzujące się oryginalnym i eleganckim wzornictwem. Nasi klienci znajdą u nas okna takich producentów jak Veka, Salamander, Bruegmann, Sonarol i Aluplast.

 

W oknach Veka zastosowano znakomite, ukryte wewnątrz profili rozwiązania techniczne. Innowacyjne systemy wielokomorowe o różnych kształtach pozwalają na uzyskanie rewelacyjnych parametrów izolacyjnych. Dzięki nim okna Veka nie tylko pomagają zmniejszyć koszta ogrzewania, ale i zapewniają stabilność i bezpieczeństwo.

Profile Salamander mogą kojarzyć się przede wszystkim z kryształową bielą i zaokrąglonymi kształtami. Szeroka paleta barw pozwala jednak na dopasowanie stolarki tego doświadczonego producenta do każdej aranżacji. Firma stale rozwija swoją ofertę, unowocześniając ją i wprowadzając nowatorskie technologie, zapewniając użytkownikom doskonałą ochronę oraz niebanalny design.

Sonarol oferuje z kolei okna o najwyższej możliwej jakości wykonania i wysokiej izolacyjności przy zachowaniu atrakcyjnych cen. Firma łączy innowacyjne rozwiązania z unikalnym wyglądem, pozwalając na szerokie możliwości aranżacyjne, produkując funkcjonalne i komfortowe wyroby służące na długie lata.

Mocna konstrukcja profili Aluplast zadowoli potrzeby niejednego klienta. Duże komory i stalowe wzmocnienia umożliwiają wykonanie okien nawet o dużych gabarytach. Okna tego producenta cechuje również oryginalne i harmonijne wzornictwo o eleganckiej linii.

 

 

Zapraszamy do kontaktu i oferujemy fachowe doradztwo w przypadku zainteresowania kupnem okien PCV.